OFERTA

Strona Główna < Oferta

dom pogrzebowy - oferta

Usługi pogrzebowe

Dom Pogrzebowy „Sacrum” oferuje usługi pogrzebowe w szerokim zakresie. Do dyspozycji naszych klientów pozostajemy 24 godziny na dobę, zawsze służąc życzliwą poradą oraz zapewniając fachową i dyskretną pomoc w organizacji ceremonii pożegnalnej.

Zakres naszych działań jest szeroki i każdorazowy dostosowany do indywidualnych oczekiwań. Odpowiadamy za całodobowy odbiór zmarłych z domów i szpitali oraz organizację krajowego, jak i międzynarodowego transportu zmarłych. Na życzenie rodziny zmarłego wykonujemy kremację.

Oferujemy duży wybór trumien i urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych, w tym tabliczek i klepsydr. Ponadto prowadzimy sklep z odzieżą żałobną i dewocjonaliami. Na terenie zakładu pogrzebowego mieszczą się chłodnia oraz kaplica przedpogrzebowa, w której rodzina może pożegnać się ze zmarłym.

Obsługa pogrzebów na wysokim poziomie

Zapewniamy profesjonalną i godną obsługę pogrzebów. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wyznaniowych, jak i świeckich ceremonii pożegnalnych. Dysponujemy karawanami przystosowanymi do obsługi uroczystości pogrzebowych oraz podstawiamy autokar do przewozu uczestników pogrzebu. Dostarczamy na cmentarz wybrane wieńce i kompozycje kwiatowe, a ponadto dbamy o oprawę muzyczną uroczystości.

W naszych zakładach pogrzebowych oferujemy możliwość zamówienia nagrobków granitowych oraz podejmujemy się przeprowadzania wszystkich prac związanych z umieszczeniem ich na cmentarzu.

W zakresie naszej działalności mieści się załatwienie formalności kościelnych, cmentarnych i urzędowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu. Zapraszamy do współpracy!

Wykaz usług pogrzebowych

► Międzynarodowy transport zmarłych

► Organizowanie uroczystości świeckich

► Nagrobki granitowe i prace cmentarne

► Wieńce wiązanki i kompozycje kwiatowe

► Sklep z odzieżą żałobną i dewocjonaliami

► Autokar do przewozu uczestników pogrzebu

► Oprawa muzyczna (trąbki, skrzypce, nagłośnienie) 

► Karawany do obsługi pogrzebu

► Trumny, Urny, Tabliczki, Klepsydry

► Chłodnia i kaplica przedpogrzebowa

► Bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu

► Całodobowy odbiór zmarłych z domów i szpitali

► Profesjonalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych

► Załatwianie formalności kościelnych, cmentarnych i urzędowych

dom pogrzebowy